Comarch optima ksiegowosc

Optima to liczba programów połączonych ze sobą. Pracują zwracając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele ofert dla słabych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów wpadających w firmie. Samym z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten dedykowany jest dla firm usługowych. W oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do informacjach jest prawdopodobny z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

ceag exZobacz naszą stronę www

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus zezwala na zdobycie wyczerpującej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem cechujących je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł a z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jednoznaczna, działa w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W jasny i prosty sposób prowadzi punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.