Dofinansowanie na rozwoj firmy forum

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W obecnym samym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Ale jego sklep nie miał tylko towarów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z usługą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz podawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i owoców. Opiera się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a jednocześnie mają doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do normalnego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.