Home Uncategorized Drukarka fiskalna posnet temo hs ej opinie

Drukarka fiskalna posnet temo hs ej opinie

written by admin Lipiec 8, 2017

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 czy z 3.00 na 2.00 – ta druga droga to najidealniejsza wiadomość dla śpiochów, ale coś niebezpieczniejsza dla użytkowników kas fiskalnych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w współczesnych obiektach potrafi być dokonana wyłącznie bezpośrednio po skończeniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana momentu w nocy to specjalny plus dla kasjerów, którzy wytwarzają w porach nocnych – za dodatkowy godzina rzeczy przechodzą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do uzyskania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to jednak taka trudność dla klientów kas fiskalnych, jacy trzymają w systemach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana okresu w sumach fiskalnych zapewne stanowić wykonana tylko po skończeniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Ponadto w wybranych kasach fiskalnych prawy do zmiany etapu istnieje właśnie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co powodują kasjerów na także większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Kiedy te warunki są dla nas wielkie, możemy dołączyć do operacji zmiany godziny na swej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich możliwości oraz uznanie zmian. Metoda obecna istnieje wyjątkowo mocno określona w instrukcji obsługi, jaka stanowi przymocowana do waluty fiskalnej przez producenta. Gdy będzie stanowiło miejsce zdarzenie, w którym pomimo postępowania zgodnie z raportem w informacji i w/w wskazówkami operacja zmiany godziny nie udała się, zalecamy jeszcze jedno rozwiązanie: zmiana godziny o wartość krótszą niż 59 minut np. 30 chwili i przygotowanie jeszcze raz tej operacji po upływie doby. Gdy a obecne nie ułatwi nam doprowadzić godziny do prawidłowej wartości – wtedy zachęcamy do kontaktu z odpowiednim działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych mają obecnie trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie czasu w urządzeniach. W moc przypadkach najskuteczniejszym rozwiązaniem pokaże się wprowadzenie chwilowej przestrzeni w statystyce sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w kontrakcie spośród tym wyrozumiałość.

 

You may also like