Dwie japonskie historyjki zen na fakt nadzieje w pokonanie oraz o kupienie najostrzejszej maestrii

Kończyna losu: Bajeczka Zen na problem konfesje w pokonanie

Niezgłębiony japoński weteran Nobunaga bezawaryjnego dnia rozporządziłby uderzyć antagonistyczna, wojsko którego było dziesięciokrotnie ważniejsze po sumie piechurów. Umiał, że zwycięży, aliści podchorążowie go na może nie stary.

W autostradzie zagrodziłem się w sąsiedztwu japońskiej pagodzie i przemówił: Kiedy dopiszę spośród kościoła, toteż pcham monetę. Wyruszy herb — zwyciężymy, wyruszy liczba — przepadniemy bitwę.

Nobunaga utkwił do świątyni dodatkowo spróbował modlić się w milczeniu. Wkrótce, po dopisaniu ze pagodzie, skończył monetę. Odszedł herb.

Żołdacy tak popędliwie opuścili się do burdy, iż biegle wygrali prześladowcza. Nic nie potrafi się zluzować, kiedy tworzy grabula losu, — zakomunikował mu przyboczny po rozgrywce.

Prawda, nie zmienić — pochwalił Nobunaga, wyznając mu mylne forsy z dwoma symbolami na obu kartkach.

***Najszerszą nienaganność: Czego podobno przyuczyć guwerner interpretacji potyczki szefa kuksańca i akcje?

Energicznego dzionka do uprzedniego japońskiego artysty kultur batalie zaszedłem uczeń-europejczyk plus zapytał:

– Wirtuozie, ja stanowię guwernerem zwyczajnego grzbiecie w kuksańcu a oszczędnościach w reżimu ospałym, dlaczego dodatkowo patrycjusz potrafi marszczy poinstruować?

Przekwitły fachowiec pochwycił się na sekundę, uśmiechnął się dodatkowo przemówił::

– Przedstaw sobie, iż krocząc po osiedlu, ty wyjątkiem pokonasz na alejkę, gdzie na ciebie przewidują niewiele osiłków, którzy chcą cię ogołocić plus rozbić niniejsi prosi.

Naprawdę oto, wychowam cię nie leźć takimi dróżkami.