Home Uncategorized Dygestoria przeciwwybuchowe

Dygestoria przeciwwybuchowe

written by admin Lipiec 9, 2017

Zakłady produkcyjne i ekonomiczne mogą być okresem bardzo trudnym miejscem. Może dotrzeć w nich do pożaru, wycieku szkodliwych substancji lub wybuchów.
Początki są szczególnie niebezpieczne, ponieważ postępuje w ich trakcie nagłe wyzwolenie znacznych liczb energii. Pożar potrafi dość długo się rozwijać i pozostawić w fazę opanowanym, wyciek można neutralizować tamami i sorbentami, natomiast wybuch w trakcie zajścia automatycznie potrafi zabrać bycie oraz zdrowie ludzkie. Istnieje obecne czynnikiem, dla którego wybuchom należy zapobiegać z wyprzedzeniem.

 

Aby wybuchł mógł spotkać muszą zostać wykonane dwa główne warunki:
1) musi wystąpić mieszanina wybuchowa (w interesach produkcyjnych głównie gazowa),
2) wymaga być inicjator wybuchu (iskra, płomień, wyładowanie elektryczne, lub gorące źródło światła).

Żeby nie dołączyło do stworzenia mieszaniny wybuchowej, powinniśmy zamontować czujniki wykrywające niebezpieczne gazy. Jeżeli jednak, okazało by się, że czujniki zawiodły i mieszanina wybuchowa już powstała, należało by zadbać o uniemożliwienie zajścia wybuchu. Ponieważ sklepy są najczęściej oświetlone dwadzieścia cztery pory na dobę, źródło oświetlenia jest najpopularniejszym inicjatorem wybuchu.
Oprawa ab 50 wykonana przez firmę WOLF stanowi wysokim rozwiązaniem w takich przypadkach. Stanowi to model oprawy zawieszonej, która zbuduje jest w technologii przeciwwybuchowej. Oprawa ab 50 jest adresowana dla żarowych oraz wysokoprężnych wyładowczych źródeł światła. Oprawa jest zbudowana razem z wymaganiami dyrektywy ATEX (94/9/WE).
Firma WOLF jest sprawdzonym dostawcą przeciwwybuchowych opraw świetlnych. Zaufanie zdobyła wśród największych firm, dzięki formie oraz niezawodności. Spokojnie można obejrzeć, że stosując produkty firmy WOLF takie jak oprawa ab 50, zarabiamy na bezpieczeństwie, prestiżu i spokoju ducha polskim oraz pracowników.

You may also like