Enova imir

cdn xl cennikCennik - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Dla prowadzących swoją firmę kwestia jest jednoznaczna. Kiedy trzeba poprowadzić dokumentację w biurze, najlepiej skorzystać z gotowych rozwiązań programistycznych otwartych na zbycie. Spośród wielu oferty warto wybrać aplikację, która zadowoli większość wymagań.
Takim pomysłem jest Enova. Można go zaprząc do pracy przy tworzeniu księgowości lub handlu. Program napisany jest w technologii .NET Framework, co udziela jego miękkość i skalowalność. Pochodzenie oprogramowania powstałego w korporacji Microsoft prowadzi jego najprawdziwszą integrację z sposobami Windows. Firma z Albuquerque zadbała, aby ich oprogramowanie współpracowało z drugimi systemami operacyjnymi. Program enova w możliwości księgowej dołącza do dyspozycji wiele modułów. Ważna nim decydować zasobami trwałymi poprzez Książkę Inwentarzową. Zarządzanie finansami robione stanowi w Ewidencji Środków Finansowych. W relacji z wartości aplikacji można mówić Księgi Handlowe lub Książkę Przychodów i Rozchodów. Oprócz stałych punktów program jest szansę skalowania do dalekich potrzeb. Zmiana i dobranie do innych potrzeb sprawia, że jest narzędziem ergonomicznym, niebędącym sobie równych.
Innym zastosowaniem programu enova jest zachowanie go do obsługi działu handlowego firmy. Wiele czynników trwa w obu wersjach. Część handlowa poszerzona stanowi o panel obsługi dokumentów handlowych, wraz z windykacją. Enova w wersji handlowej, obsługiwać może również przedsiębiorstwa angażujące się produkcją. Rozwiązuje kwestie logistyczne i magazynowe, włącznie z wszą dokumentacją dotyczącą zarządzania wytwarzaniem produktów, ich kontrolą i magazynowaniem. Obie wersje aplikacji posiadają panel CRM. Customer Relationship Management jest do zarządzania relacjami z klientami. Ważna w nim popełniać w duzi edytowalny panel z określonymi kontrahentów.
Jeśli pragniemy wykonywać z planem, który zapewni nam maksimum niezawodności, ogromną elastyczność i ciężka skalowalność, nie powinniśmy być żadnych wątpliwości co do tegoż który program wybrać. Program, który sprawdzi się w hurtowni i sklepie, a też w całej firmie handlowej oraz w którejkolwiek z nich widać dodać się do obsługi księgowej.