Gastro szef demo pobierz

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową biura w oparciu o dokumenty magazynowe, a ponadto sprzedaż , która stała utworzona na stanowiskach kelnerskich.

cap 816

Kontrola zużycia surowców na bazie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a też zapotrzebowanie na pozostałe składniki. Informacje pomysłu są podstawą rejestracji materiałowej w sumach nabycia oraz gastronomicznych, także z automatyczną dekretacją do prawidłowych programów finansowo-księgowych.
Zgoda z urządzeniami fiskalnymi
Przesyłanie danych z kasami jest dwukierunkowe. Z jednej strony GASTRO SZEF wysyła do walut informacje o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z kolejnej strony korzysta z walut dane o sprzedaży przygotowanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy oraz każdego kelnera. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy fiskalne po początkowym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przekazywania informacji robiona jest przez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie nowoczesnej metod OLAP umożliwia pisanie swoich analiz w każdym przekroju. Analizy mogą wspierać tę pracę kierownictwa np. zdadzą na badanie jak wskazuje nowa promocja, jak uczestniczyć w działaniu decyzji, jakie zawierają charakter strategiczny przez urządzenie w szukaniu nowych trendów rynkowych i ciekawszy wgląd w końce wcześniej podejmowanych zadań.
Gastro że istnieć wykorzystane i dopasowane w mało lokalach. Właściciel w biurze może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Podstawowym czynnikiem dużemu jest pierwszy program Gastro SZEF, który przez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi wyposażonymi w plan.
W relacji od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, kiedy i bezpośrednio w samych lokalach. Niezależnie z tego, wychodzą z niego do pokoi informacje o asortymencie, jakim mogą posiadać kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach nabycia i sprzedaży.