Ile kosztuja tlumaczenia stron www

W ostatnim czasie polskie firmy coraz częściej oferują swoje towary oraz usługi na rynkach zagranicznych dlatego też z dnia na dzień rośnie zainteresowanie tłumaczenia stron internetowych. Na naszym rynku pojawia się również coraz więcej profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom kompleksowe tłumaczenia stron www w bardzo przystępnej cenie. Firm jest tak dużo, że wybranie tej najbardziej atrakcyjnej, która zaoferuje wysoką jakość usług w przystępnej cenie może sprawić wielu osobą naprawdę bardzo duży kłopot.

Jeżeli chcą Państwo zlecić kompleksowe tłumaczenie stron www lub sklepów internetowych to warto skorzystać z usług doświadczonych firm, które mogą pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami i pozytywnymi referencjami od nich. Jak łatwo się domyśleć reklama na stronie jest najlepszym wabikiem na nowych klientów, dlatego też tekst który znajduje się na naszej stronie, a dokładniej mówiąc nasza oferta powinny być przetłumaczone na bardzo wysokim poziomie.

Niestety profesjonalne tłumaczenia stron www swoje kosztują i jest to prawdziwy kłopot dla niewielkich firm, które posiadają bardzo rozbudowane strony internetowe, gdzie jest sporo tekstu do tłumaczenia. W ogólną wycenę tłumaczenia naszej strony wchodzi bardzo wiele różnych elementów takich jak np. liczba słów w tekście, profesjonalna obróbka DTP, lokalizacja grafik oraz wszelkie usługi SEO w których treść odgrywa bardzo ważną rolę. W Polsce ceny za tłumaczenia stron są naprawdę bardzo różne, ale średnia skupia się głównie w okolicach ceny 0,15 zł za słowo. Oczywiście bardzo duży wpływ ma również to na jaki język chcemy przetłumaczyć naszą stronę firmową. Mniej popularne języki, kosztują sporo więcej niż na przykład tłumaczenia tekstów na język angielski, niemiecki, rosyjski czy francuski.

Jeżeli interesują Państwa tłumaczenia stron www z najwyższej światowej półki to należy unikać tanich ogłoszeń internetowych,  a skupić się na profesjonalnych biurach tłumaczeniowych,  które w swojej bogatej ofercie zajmują się również tłumaczeniami stron i sklepów internetowych. W Internecie bez żadnego większego problemu znajdziemy kilkanaście ofert z których możemy śmiało skorzystać.


Biuro Tłumaczeń Lingua Lab
Piastowska 8A, 30-211 Kraków
12 350 59 20
http://www.lingualab.pl