Komputer w pracy masazysty

W swej możliwości wydobywają się jedynie wydajne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona książce oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również skomplikowane oraz niezwykle skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o wszystkim poziomie a pełnymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i podnoszą spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym urządzeniem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu ogromniejszych sum suchego artykułu z grubych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i spełniamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.