Krajalnica do wedlin wikipedia

Krajalnica do sera to urządzenie gastronomiczne używane również w pozycjach restauracyjnych jak również sklepach spożywczych. W grupie firmy przyjmują się na zakup urządzenia dostarczającego do cięcia sera oraz wędlin. Należy ale pamiętać, że krajalnica do sera powinna stanowić teflonowe ostrze zapobiegające łączeniu się plastrów sera do noża.

Gdzie spotkamy krajalnicę? Krajalnice używane w punktach gastronomicznych takich jak restauracje, firmy cateringowe, zakłady zbiorowego żywienia przedstawiają się wielu większą efektywnością niż urządzenia dane do roboty w sklepie, gdzie stosowane są również do krojenia mniejszych liczby towarów. Wyjątkiem są hipermarkety, gdzie sery krojone są nie dopiero na pragnienie klienta, ale też sprzedawane w organizacji krojonej na obszarach samoobsługowych.

Krajalnice do sera Krajalnica do sera powinna zapewniać precyzję i wydajność pracy dzięki wysokim nożom i umożliwiać krojenie grawitacyjne, podczas którego gotowe plasterki układają się w z góry danym miejscu. Jeżeli krojony produkt ma być wiązany w projekcie dalszej sprzedaży możemy ustawić ilość potrzebnych plastrów, która będzie wypłacana przez urządzenie. Jest wówczas opcja posiadana przez urządzenia automatyczne. Końcówkę produktu także możemy wygodnie kroić przebywając w współczesnym przedmiocie nasadkę dociskową daną do dania. Zakres regulacji grubości krojonych plastrów wynosi od 0 do 28 mm. Wymiary ostrza wynoszą zwykle 250 do 300 mm. Szczególnie istotne jest też zapewnienie bezpieczeństwa pracy klienta i uniknięcie nadmiernego obciążenia pracownika, żebym nie powodować nadmiernego zmęczenia spowodowanego długim okresem obsługiwania urządzenia. Krajalnice do sera w części spowodowane są z aluminium - czynniki mające relacja z materiałami żywnościowymi z anodowanego aluminium, a substancja z aluminium lakierowanego. Dzięki temuż są one mniejsze, ale nadal zapewniają użytkownikowi stabilność podczas pracy.