Krajalnica ma ga s2 712

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na życie jej w prostoty i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi gość że zostać już wdrożony w tamte obowiązki.

krajalnica sklepowaSklepowa krajalnica żywności Ma-Ga 612p do wędlin - Polkas

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do zrobienia w bliskim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie opiera się z wielu elementów, które potrafią stać wyszczególnione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.