Krajalnica mkr 02m

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasy Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Produkty z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest także wyposażona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.