Krajalnica z regulacja predkosci

Szatkownica do warzyw elektryczna stanowi niesłychanie istotnym wyposażeniem w biznesach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości innego typu warzyw w postępowanie ręczny znacznie podwyższa nakłady książce oraz wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji lub czas przygotowania posiłku w interesach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

http://erp.polkas.pl/magazyn-i-sprzedaz-wybrac-ostatnia-cene-sprzedazy-towaru-dokumencie-handlowym-programie-comarch-erp/

Wielkim wyborem stoi się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która razem będzie więcej pełnić funkcję szatkownicy do owoców. Niezależnie od sposobu prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na zakup szatkownicy do profesjonalnego użytku. Wyróżnia się ona niezwykle trudną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i odpornością, jest wszystkie niezbędne dokumenty i otwarcia oraz stworzona jest spośród prawdziwej kondycji materiałów, danych do kontaktu z żywnością. W grup wypadków urządzenie przygotowane jest ze stali nierdzewnej oraz jest magnetyczny system bezpieczeństwa oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez klientów. Do wyboru pamiętamy jeszcze zasilanie 230V lub na tzw. siłę, czyli 400 V, w zależności od posiadanej w pokoju instalacji elektrycznej. Szatkownica do warzyw elektryczna jest wiele nowych, łatwo wymiennych tarcz, które powodują, że warzywa i efekty mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a także specjalną przystawkę do zrealizowania frytek. Osobny wsad o stanie półksiężyca służy do cięcia warzyw typu kapusta, seler, a pozostały podłużny wsad przeznaczony jest do warzyw długich. W wszelkiej chwili możemy same dobierać inne akcesoria według potrzeb. Danie nie powinno być zatrudniane do celów, do których nie jest dane jak np. krojenie sera. Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy mieć, iż nie stanowi owo co prawda danie o pokaźnych rozmiarach, ale zwykle stanowi ok. 30 kilogramów. Na zbycie znajdziemy wielki wybór nazw i wzorów, dzięki czemu dobranie odpowiedniego urządzenia nie sprawi wielu problemów.