Krajalnice zywnosci

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka klasa i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dość prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do krojenia przede każdym różnego typu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem potrafi istnieć stosowany i do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i znacznie precyzyjna, a używanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i uzyskane z tak trwałych, łatwych w czyszczeniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego dania, który planuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest przygotowany z faktów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz nosił tegoż problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do tego, by znów służyło "jak nowe".