Ksiegowosc firmy leasingowej

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i zajmującej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je jednak elastyczność i prostota obsługi. Co wysoce ważne, są one dobrane do prawidłowych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do jednostek prowadzących całą księgowość, jak oraz instytucji rozliczających się w organizacji księgi przychodów i rozchodów czy na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma pełną gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo łatwym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z układem nie sprawi problemów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten układ w zderzeniu z własnymi zapewnia dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z wykorzystaniem tzw. pól własnych, albo też rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje dodatkowo realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a i wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.