Home Uncategorized Kuchnie wyposazenie forum

Kuchnie wyposazenie forum

written by admin Czerwiec 20, 2017
Kładziesz się do nowego miejsca Pomyśl o właściwym wyposażeniu Twojej kuchni. O czym mowa? Chodzi o to, żeby w kuchni wyodrębnić pięć stref, które uznają Ciż z łatwością przygotowywać posiłki na najszerszym stopniu. Oszczędność i ergonomia pracy przede wszystkim!

 

Projektanci wnętrz zalecają by wskazać w kuchni będące strefy działania. Po pierwsze warto przemyśleć nad profesjonalnym przechowywaniem żywności. Jeśli należy o tak zwana strefę zapasów jesteśmy tutaj na myśli nie tylko lodówkę, w jakiej uznawały się znaleźć wędliny, warzywa, owoce i jajka i nabiał. Warto rozważyć o małej spiżarce bądź szafie na twarde i dokładnie zapakowane produkty typu mąka, cukier, kasze, makarony i słoiki z artykułami itd.

Innym ważnym punktem wyposażenia kuchni jest strefa przechowywania. Pomyśl o ogromnej ilości szafek kuchennych, w których znajdzie się miejsce na talerze, miski, garnki, patelnie, szklanki i sztućce. Im wiele mieszkania w szafkach tym znacznie zwłaszcza, że sporo osób korzysta z drobnego sprzętu AGD typu mikser, sokowirówka, krajalnica bizerba gsp-v, blender czy same opiekacz do kanapek.

Jeśli jesteś zamiar dużo gotować warto pomyśleć o mieszkaniu na zmywanie. Dwukomorowy zlewozmywak, sporo miejsca na suszarce do naczyń oraz pojemna zmywarka do naczyń będą potrzebnym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Standardowo w szafce pod zlewozmywakiem warto postawić pojemnik na odpadki miękkie i suche tak by z resztkami jedzenia przeznaczonymi na talerzach nie biegać po całej kuchni.

Do duzi szczęścia pozostały nam tylko dwie strefy. Po pierwsze blat roboczy, bo gdzieś te posiłki trzeba przygotowywać. Dobrze, aby w zasięgu ręki spotykały się deski do krojenia, miski, noże i garnki i patelnie. Warto te pomyśleć o wyborze ulubionych przypraw, które wykonają smaku naszym potrawom.

I wreszcie dobrnęliśmy do tyłu – strefa gotowania czyli kulminacja gotowania z użyciem piekarnika, płyty gazowej lub mikrofalówki.

You may also like