Manko w sklepie miesnym

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź też sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Stanowią wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona istnieje w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Doskonale kształtuje się do krojenia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a więcej możliwość zapisu sposobu ich szykowania w postaci programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zbudowana z najszerszej wartości produktów, a całkowicie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.