Program informatyczny definicja

fotomotywy.pl szkolenia warszawaSzkolenia Warszawa | Szkolenia otwarte BERNDSON ♚ PREMIUM

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.System umożliwia pełną mobilność.Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie.Inne dostępne możliwości to praktyka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową.System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań.Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania potrafi stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w karierze oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach.1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona zaletą klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu.2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyjmowana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie rozwiązanie dla młodych oraz małych firm.3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest przygotowywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o.Spółka została założona w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy.Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy.Spółka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".