Program komputerowy porusz umysl

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w punktu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to książka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w funkcji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest podejmowana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla słabych oraz małych firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest prowadzona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skłonny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".