Home Uncategorized System gastronomiczny gastro pos

System gastronomiczny gastro pos

written by admin Sierpień 2, 2017
Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, obowiązujące w jakimkolwiek sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów są bardzo różne, ale na szczęście niewielki budżet nigdy nie musi posiadać bariery przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem łatwych w budowy – również zatem w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w formule Open Source – a a są bezpośredni kod źródłowy, dzięki któremu zawieramy okazja zwiększać je we naturalnym profilu i poprawiać do bliskich spraw. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie następują w firmie, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS idzie na przechowywanie i wykorzystywanie wiedz o klientach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu bardzo doskonale sprawdzi się w lżejszych oraz zwykłych sklepach i punktach handlowych. Jest on bliski interfejs a bardzo skuteczny moduł do raportów. Niestety, jako sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, jest mocno ograniczone.
Floreant POS
Floreant POS to jakieś z piękniejszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej społeczności klientów także możliwości wykorzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego ojców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego biznesu gastronomicznego – bez sensu na jego pozycje. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w całkowicie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla przyszłych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a także wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Prezentuje się on długimi możliwościami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń wykorzystywanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także dużo nowych urządzeń.

 

You may also like