System pos gastronomia

Pos gastro to oprogramowanie stworzone zwłaszcza na potrzeby gastronomii. Stanowi pierwszą, i dodatkowo lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest niedrogi w obsłudze. Klient posiada szansę wyświetlenia sprzedanych potraw w rytmie dnia, z planem na zupy i dania mięsne włącznie. Program ma i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do dobrej jakości, nie potrzebuje on zauważania kodów PLU, kiedy w starej kasie fiskalne. Nazwy produktów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Myśląc o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana istnieje na jakieś stanowisko pracy.
Gastro pos ma wiele użytecznych funkcji. Klient jest okazja łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci kupują za samych siebie. Istnieje również możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i były podgląd bieżącego rachunku. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny kupi na przesłanie automatycznej danych do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą pracą istnieje więcej tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Odpowiedzialne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje można z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z planami hotelowymi i specjalnymi urządzeniami. Obsługuje różne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze powodu na wartość, jednak przede każdym wygodę użytkowania.