Uslugi informatyczne swiadczone na rzecz kontrahenta unijnego

Sieć Partnerów Comarch chodzi w oparciu o jeden z najodpowiedniejszych pomysłów partnerskich w pełnym świata. Comarch Partnerzy to także 900 spółek z wszystkiej Polski. Stały one odpowiednio wybrane, liczą sobie zwykle od kilku do kilkunastu pracowników. Podlegały szczegółowej selekcji, aby dać jak najszerszy szczebel usług informatycznych potencjalnym nabywcom.

Comarch swoim partnerom w zakładzie oferuje m.in.: - profesjonalne szkolenia biznesowe i ważne, - pomoc w dotarciu do odbiorców, - konsultację ze karty opiekuna regionalnego, - wsparcie działań promocyjnych, - reklamę na bliskich serwisach i okolicach www, - możliwość czerpania z środków wykonanych przez swoich specjalistów. Partnerzy o potwierdzonych kompetencjach są postawieni na profesjonalnej mapie sprzedaży Programu Partnerskiego Comarch. Stopień widoczności na mapie uzależniony jest z stopnia aktywności handlowej danego partnera i dokonania określone kryteria sprzedażowe. W sensie podjęcia zgodzie z nazwą Comarch i pozostania jej partnerem należy zetknąć się na zebranie z przedstawicielem firmy, odbyć Cykl Szkoleń Autoryzacyjnych w kierunku produktów Comarch oraz podpisać stosowną umowę o współpracy. Warto zostań Partnerem Comarch, gdyż systemy tej instytucje to nadal najchętniej wybierane rozwiązania biznesowe w Polsce, i Program Partnerski to czyste zyski idealne do włożonego sporcie i produkcji. Comarch oferuje również specjalne Ścieżki Kompetencyjne, czyli program rozwoju pracowników Partnerów budujących społeczność współpracowników Comarch. Pierwszym etapem do podjęcia współpracy jest przeprowadzenie formularza zgłoszeniowego wybierającego się na kartce www.comarch.pl. Wystarczy wpisać nasze dane osobowe oraz numer NIP przedsiębiorstwa. Z ciekawymi umówią się pracownicy firmy w projektu omówienia warunków współpracy.