Worek filtracyjny

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w budowy worków filtracyjnych z rozmaitych tematów także o rozmaitym typie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w jakim występuje kłopot z nieczystym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo łatwe - filtry modułowe, które wykorzystywane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo pełnią swoją wartość również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości mamy zarówno wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy również delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na naszą budowę są wielką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie istotna gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o swej możliwości można uzyskać na naszej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w grupie przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej firmie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w okresie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.