Home Uncategorized Wyposazenie gastronomii mazowieckie

Wyposazenie gastronomii mazowieckie

written by admin Sierpień 2, 2017

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/comarch-erp-optima-analizy-business-intelligence/

Choć „mała gastronomia” z nazwy brzmi raczej dobrze i niegroźnie, to potrzeba wiedzieć, że nawet najmniejszy biznes nie obędzie się bez podstawowych sprzętów, które trochę kosztują. W co inwestować, oraz z czego rezygnować Oto krótki poradnik dla małej kawiarni:

 

1. Ekspres ciśnieniowy – nawet do najładniej urządzonej kawiarni nie przyjdą klienci, jeśli kawa nie będzie dobra. Ekspres to idea i nie warto na nim żałować, choć czasem ukrywa się uzyskać dobry, używany sprzęt.
2. Witryna chłodnicza – klienci chętniej kupią ciasta, jeżeli będą uważać, że wyglądają apetycznie i kusząco zza witryny. Warto postawić ją blisko kasy, wtedy mężczyźni będą kupować chętniej.
3. Stoły i stoliki – to rzeczywiście podstawa. Mały dom nie potrzebuje niezliczonej kwot mebli, więc tutaj możesz zaoszczędzić.
4. Talerze i sztućce – obowiązkowo! Wybierz takie, jakie nie będą toczyć się w zmywarce.
5. Młynek do kawy – świeżo zmielona kawa to przyczyna!
6. Lampy – koszt duży, jednak dobrych lamp nie trzeba będzie wymieniać, więc później nie będziesz wiele inwestować.
7. Piec – do pieczenia ciast rzecz jasna. I do pieca przydadzą się oczywiście foremki na wypieki.
Mała gastronomia urządzenie to a nie tylko wymienione wyżej sprzęty. Niektóre kawiarnie oferują także śniadania, dlatego może sprawić się patelnia grillowa lub grill elektryczny do zapiekania przepysznych tostów. Drogie są oraz elementy wystroju, a przy małym lokalu nie warto szaleć przy zakupach, bo mieszkanie będzie przytłoczone. Czasem wystarczą odpowiednie meble, które same mają ozdobę, do tego każdy tematyczny obraz czy zdjęcia i czy menu w popularnej ramce. Minimalistyczny wystrój przy małym pomieszczeniu to sprawa kluczowa. Przyczynił się także stojak na wieszaki, a jeśli chce nam na pełniejszej odległości, można po prostu rozwiązać na granicy ładne haczyki, w obecny system kurtki nie będą zajmować dowolnego miejsca. Warto myśleć o tym, że wielką ilość sprzętów możemy po prostu odkupić, trzeba ale zawsze skontrolować stan używanych rzeczy.

You may also like