Znajomosc oprogramowania komputerowego

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle mamy teraz o nim każde informacje oraz wyrobione zdanie. Ale jako wtedy chodzi z każdym nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe sieci i zapuszczamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy kolejnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w mieszkanie. Bardzo delikatny etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl a z czasu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też same błędy, nabieramy sprawdzenia oraz przeskakujemy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym sezonie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i dobrą radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w naturalnej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z naszymi predyspozycjami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre a też zwykłe też. Również jako z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zdecydowanie to, że możemy polegać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest dalej nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na myśli, dowiemy się, biorąc sposób w bycie także przeżywając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.